Azarbeycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz

Azarbeycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz

Azerbaycan'da Rusça öğrenmeye ne dersiniz? Sizi rakiplerinizin önünde yarışa sokacak ve iyi bir eğitim almanızı sağlayacak Rusça eğitim veren..

Azarbeycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz

Azarbeycanda Rusça Öğrenmeye Ne Dersiniz, Azerbaycanın genelinde Rusça eğitim verilmektedir. Azeri Türkçe kursları ve Rusça kursları verilmektedir. Azerbaycanda Azeri Türkçesi ve Rusça dil kursları isteğinizi bize bildirmeniz yeterli 690 eurodan başlayan 6 aylık programlarımız ile mükemmel eğitim kadromuz ile siz öğrencilerimizi eğitim kalitesiyle beraber dil eğitiminize sizlere destek vermeye her daim yanınızdayız. Tüm organizasyon firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurs kayıt işlemleri, programları, süreleri, masrafları, gidiş – dönüş organizasyonları kişiye özel yapılmaktadır.

Ön görüşmede istenen şartlarda program hazırlanır. kursa yerleştirme ve konaklama ön görüşmede ayrıntıları ile verilir ve öğrenci Pasaport işlemlerine başlatılır vizesi alınır. Azerbaycanda tüm işlemleri güven içinde yapılır. Eğitimini alan öğrenci yaşama katılırken rusca konuşacağı için hiç zorlanmadan adapte olacaktır. Rusca kursu için yaz aylarını secen öğrenci eylül döneminde üniversiteye hazırlık okumadan başlama imkanı yaratılmaktadır. Her türlü bilgiyi iletişim adreslerimizden randevu alarak Azerbaycan Eğitim Merkezimiz yardımcı olacaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!