Azerbaycan Konaklama

Azerbaycan Konaklama

Yüksek eğitim kalitesi ile öğrencilerin taktirini toplayan Azerbaycan üniversitelerinde lisans okuyan gençler Azerbaycan konaklama imkanlarının..

Azerbaycan Konaklama

Azerbaycan Konaklama, Azerbaycan Üniversitelerimizin Yurtları öğrenciye  uygun  şekilde dizayn edilmiştir. Azerbaycan Üniversitelerimizin yurtları uygun ücretlerde olması  öğrencinin  yurt tercihi sebebleri arasındadır. Üniversitenin Yurtları öğrenci için tasarlanmıştır.

 Yurt ücretleri

20 – 30 – 40 – 50 – Manat arasındadır. Bazı üniversitelerimizin yurtları bulunmamaktadır. Öğrencilerimize önceden rezervasyon ile ev kiralama ve ev arkadaşı  isteği doğrultuda hizmetimiz  bulunmaktadır. Üniversitelerimizin yurtları yeterli gelmediği durumlar olabilmekte öğrencilerimize yine isteği dogrultuda ev ayarlanmaktadır.

Evler minimum aylık 400 – 500 manat  olarak bulunmaktadır. isterseniz ev arkadaşı ile de bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

3-4 Kişilik evlerde dayalı döşeli ihtiyaca uygun şekilde paylaşımlı olarak kalınmaktadır.Eurostar sizi açıkta bırakmayacaktır…

Manat Türk parası karşılaştırıldığında  1 MANAT: 2  Türk lirasıdır. Azerbaycan son yıllarda ekonomi olarak artış göstermiş hayat biraz daha pahalı hale gelmiştir.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!