Azerbaycan Spor Akademisi

Azerbaycan Spor Akademisi

En iyi üniversitede sınavsız olarak spor lisans bölümlerinde okumak isterseniz Azerbaycan Spor Akademisini tercih edebilirsiniz..

Azerbaycan Spor Akademisi

Azerbaycanda spor akademisi, tercihlerinin tartışmasız bir numaralı ismi olan Azerbaycan Spor Akademisi, 1930 yılından günümüze sporun birçok alanında uzmanlar yetiştirmektedir. Baküde spor akademisi olarak uzun zamandır eğitim veren akademi, Sovyetler Birliği döneminde Azerbaycan Spor Okulu olarak Rusça, Azeri Türkçesi, Ermenice, Gürcüce gibi dillerde de eğitim vermiştir. Biyoloji, kimya, fizik, matematik, anatomi, sosyal bilimler, fizyoloji gibi bilim dallarında da eğitim programlarına sahip olan okul, dünya standartlarındaki eğitim anlayışı ile Bakü spor akademisi denince akla gelen ilk akademi olmayı da başarmıştır.

Diğerlerinin size isteseniz dahi gösteremeyeceği uluslararası anlaşmalara sahip olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ayrıcalığından ve cazip fiyat avantajlarından yararlanarak Azerbaycanda spor okulları eğitiminizi kolay bir biçimde tamamlamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Eurostar’ın profesyonel ekibinin desteği ile ön kayıt işlemi için başvuru yapmanız durumunda, Azerbaycan spor okulları kayıtlarında yaşanan kontenjan sorununu da dert etmenize gerek kalmayacaktır.

Ağacan Abıyev

Bugüne kadar pek çok spor alanında uluslararası başarılara imza atmış olan Azerbaycan Spor Akademisi Rektörü ve aynı zamanda milletvekilliği de yapan Ağacan Abıyev, akademinin bugüne gelmesi için büyük bir çaba göstermiştir. Dünya çapında spor organizasyonlarına ev sahipliği yaparak Azerbaycan okulları arasında prestijli bir konuma sahip olan Azerbaycan Spor Akademisi, dünyanın gözünün üzerinde olduğu bir dev bir spor merkezi haline gelmiştir.

Azerbaycan devletinin verdiği destekle Avrupa standartlarında tesisler geliştiren akademi, öğrencilerine üst düzey ve çok geniş imkanlar sağlamaktadır. Sizler de kayıt, kabul, yerleşim, karşılama ve danışmanlık gibi alanlarda Eurostar’ın profesyonel ve çözüm odaklı hizmetlerinden yararlanabilirsiz. Kayıt işlemlerinizin hemen başlatılması için acele edin ve Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ile irtibata geçin.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!