Azerbaycan Üniversiteleri Duyuru

Azerbaycan Üniversiteleri Duyuru

Azerbaycan üniversiteleri duyuru bölümü geleceğiniz için iyi bir karar vermenizi ve duyuruları yakından takip ederek bilgi sahibi olmanızı..

Azerbaycan Üniversiteleri Duyuru

Azerbaycan Üniversiteleri Duyuru

Azerbaycan Üniversiteleri Duyuru, Ülkemizdeki üniversite eğitiminin en büyük sorunlarından birisi Üniversite Sınavıdır. Lise Mezunlarına Öss, Ygs, Lys Şartı Olmadan Azerbaycan Üniversitelerinde Eğitim İmkanı Sunmaktayız. Azerbaycan Devlet Üniversitelerinde 4 yıllık bölümlerde Uzaktan Eğitim Programları her yıl yüzlerce öğrenciye eğitim fırsatı sunmaktadır. Türkiyede Yerleşememiş veya Görevi gereğince çalışmakta olan ve işletmeci olan İnsanlara Üniversite Fırsatı Sunulmaktadır. Azerbaycanda birçok bölümde uzaktan eğitim programları mevcuttur . Uzaktan Eğitim İle Her dönem sonu Sınavlar Yapılmaktadır . Devlet Memuru olan İş adamı olan veya Çalışanlar bu fırsattan yararlanabilir . Yaş Sınırı Bulunmamaktadır

Bu Uzaktan Eğitim nasıl mümkün oluyor? Yukarıda da belirttiğimiz gibi Azerbaycan Devlet Üniversitesinde Yazışmalar Usulu Verilen Uzaktan Eğitim ile Üstelik sadece Dönem sonu sınavlarınızı vererek diploma sahibi olabilirsiniz . Dilediğimiz Bölümü Seçebilmektesiniz Size uygun olduğunu bilgi, beceri ve yeteneğinizin yeterli olduğunu düşündüğünüz bütün bölümleri okuyabilirsiniz. Uzaktan Eğitim ile Hangi bölümleri okuyabilirim? Size uygun olduğunu; bilgi, beceri ve yeteneğinizin yeterli olduğunu düşündüğünüz bütün bölümleri okuyabilirsiniz. Müdendislik, işletme, uluslararası ilişkiler ve daha niceleri… Eurostar ile İdeallerinizden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız.

Uzaktan Eğitim İçin Yabancı dil bilmemek sorun mu?

Eğitiminizi Seçtiğiniz Bölümler Türkçe ise Yabancı dil bilme sorunu olmadan başlayabilirsiniz . Eğer programınız İngilizce veya Rusça ise belli dil seviye şartları gerekmektedir bu şartları yerine getiren öğrenciler lisans eğitimine başlayabilirler Dil Sorunu Çekmeden direk lisansa başlayabilirsiniz. Azerbaycan’da Uzaktan eğitim almak ve yaşamak için nekadar paraya ihtiyacım var? Yurtdışında eğitim almanın sadece çok zengin kişilerin önündeki bir seçenek olduğunu düşünmek çok hatalı olur. Azerbaycanda birçok Öğrenci birlikte ev tutup 4-5 arkadaş aynı evde kalmaktadırlar bir öğrencinin aylık konaklama masrafı Ulaşım , beslenme ve sosyal giderleri için ihtiyaç duyduğu olan para İstanbul Koşullarından daha uygundur . Azerbaycan Üniversiteleri Eğitim Ücretleri üniversite ve bölüme göre değişmektedir yıllık 700-4500 dolar arasında bir ücret ödeyerek istediğiniz bölümde okuyabilirsiniz

Azerbaycanda Üniversite Uzaktan Eğitim Süresi Kaç Yıldır Herhangi bir sınava girme zorunluluğu olmaksızın Azerbaycanda Mühendislik 4 yıl İktisadi ve idari bilimler 4 yıl Hukuk Fakültesi 4 yıl Öğretmenlik 4 yıl Uluslararası bölümler 4 yıl Yabancı dil bölümleri 4 yıl eğitim süreleri olarak sürmektedir. Hem Türkiye’de Hem de Azerbaycan’da Size Destek Veriyoruz. Bizimle Güvende Olacaksınız. Azerbaycan Üniversitelerine başvuru, ikamet izni alınması ve vize işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yönelinmesi ve takip edilmesi gereken uzun ve karmaşık bir süreçtir , Geleceğinizi doğrudan etkileyecek olan bu süreçte Eurostar Deneyimi ve güvencesinde olacaksınız .

Eurostar Azerbaycan Devlet Üniversiteleri İrtibat Ofisi

Üniversite kabul için gerekli olan belgelerin hazırlanması , Geleceğinizi doğrudan etkileyecek olan bu süreçte Eurostar Azerbaycan Devlet Üniversiteleri İrtibat Ofisi olarak konaklama organizasyonun yapılması ikamet onay belgelerinizin temini , vize dosyanızın hazırlanması ve vize alımının yapılması , uçuş organizasyonunuzun yapılması ve Azerbaycanda özel araba ile evinize ve okulunuza götürülmenizde Eurostar hep yanınızda olucak. Uzaktan Eğitim Nasıl ve Ne zaman Başvuru Yapılır? Azerbaycan üniversitelerinde akademik yıl ülkemizdekine benzer olarak Eylül ayında başlar. Bu nedenle işlemlerinize mümkün olduğunca erken başlamalısınız.

Eurostar Azerbaycan Üniversiteleri için Kayıtları her yıl Ocak ayında başlatıyor ve Kayıtlar Temmuz-Ağustos sonuna kadar sürüyor. Üniversitelerin yabancı öğrenci kontenjanları sınırlı olduğundan, başvurunuzu mümkün olduğunca erken yapmanız istediğiniz üniversite ve bölüme kabul almanız garantilenmiş olacaktır Kontenjan dolumlarında Öğrenci alınmamaktadır .

Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!