Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü zorlayıcı şartlar olmadan öğretmen olabilmenizi sağlayan sınav şartlarını ortadan kaldıran başvurunun oldukça kolay..

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Azerbaycan öğretmenlik Enstitüsü Hakkında

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’in talimatları doğrultusunda 2000 senesinde kurulan Azerbaycan öğretmenlik Enstitüsü(AMI), Bakü Ana Enstitüsü’nün bünyesinde açılmış ve kısa zamanda gelişerek Azerbaycan öğretmenlik eğitiminin lider konuma sahip üniversitesi haline gelmiştir. Azerbaycanda öğretmenlik eğitimi kalitesinin büyük oranda artmasını sağlayan Azerbaycan Öğretmenlik Üniversitesi, öğretmenlerin uzmanlık derecesini de yükselterek daha nitelikli ilköğretim öğretmenleri yetişmesini sağlamıştır.

Azerbaycan üniversiteleri arasında 1929 yılına dayanan köklü tarihi ile saygın bir yere sahip olan Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü lisans, yüksek lisans, doktora ve ihtisas geliştirme üzerine modern bir eğitim modeline sahiptir. Kayıt işlemlerinde kontenjan doluluğu nedeniyle sorun yaşanmaması için profesyonel ekibiyle en kaliteli çözümleri sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nin tercih edilmesi, Azerbaycan üniversiteleri ile anlaşmalı olarak tek yetkili yurtdışı eğitim merkezi olan Eurostar’ın ayrıcalığından faydalanmanızı sağlayacaktır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

Azerbaycanda öğretmenlik eğitimi almak isteyenlere kayıt, yerleşim, kabul, danışmanlık ve daha pek çok alanda uzman hizmetleri en avantajlı fiyatlarla sunmayı ilke edinen Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, Azerbaycanda üniversiteler konusunda derin bir tecrübeye sahiptir. Siz de Azerbaycanda öğretmenlik eğitimi için doğru seçimi Eurostar’ın profesyonel hizmetlerinden yana yapın ve başvuru işlemlerinizin hemen başlatılması için bize telefon açın.

11 yıl boyunca eğitim verecek öğretmenlerine şehirlerinde yer alan 11 farklı şubesinde eğitim veren Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü bünyesinde 9 bölüm bulunmaktadır.

Bölümler;

• Tarih

• Matematik

• Coğrafya

• Fizik

• Psikoloji

• Pedagoji

• Azerbaycan Dili ve Edebiyatı

• Okul öncesi öğretmenliği

• Sınıf öğretmenliği

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!