EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı gerçekleşmez sandığınız üniversite hayallerinizi gerçekleştirmeye devam ediyor..

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Danışmanlığı, İnsanın küçük bir çocukken başlayıp yaklaşık on altı sene sürdürdüğü eğitim hayatının en önemli noktası şüphesiz üniversite eğitimidir. Şüphesiz her insan arzu ettiği bir şehirde istediği bir bölümde üniversite eğitimini tamamlayıp hayatı boyunca keyif alarak yapacağı bir iş kolunda uzmanlaşmayı istemektedir. Ülkemizdeki yoğun nüfusa karşılık yeterli üniversite bulunmayışı ve üniversite sınavlarında çoğu öğrencinin çeşitli sebeplerden arzu ettikleri puanı alamamasıyla beraber bu istek çoğunlukla bir hayal olarak kalmaktadır. Fakat ülkemizde hüsranla biteceği düşünülen bir istek yurtdışı üniversiteleri ile tekrar hayat bulmaktadır.

Çoğu yurtdışı üniversite yalnızca ülkemizdeki üniversite sınavında barajı geçmiş olmak şartı ile öğrencileri kendi bünyesine kabul etmektedir. Hatta bazıları için sadece lise diploması bile yeterli olmaktadır. Tam bu noktada EuroStar Eğitim Danışmanlık Hizmetleri bireylere bu isteklerini gerçekleştirip başarılı bir çalışma hayatına ilk adım olan üniversite eğitimine başlamalarına yardımcı olmaktadır. 20 yıldır profesyonel anlamda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlık alanında lider firma

1993 senesinden bu yana her gün kendini bir adım daha öne taşıyan EuroStar Danışmanlık alanında lider firma olmasının verdiği gurur ve öğrencilerinin başarısından duyduğu mutluluk ile çalışmalarına devam etmektedir. Öğrencilerin gerek yurtdışı dil eğitimi gerekse üniversite bakımından onlarca ülkedeki birçok eğitim kurumuna yerleşimlerini sağlayarak hem başarılı hem de huzurlu bir eğitim hayatı sunmaktadır. Yurtdışı rehberlik hizmetini kitaptan okuma bilgilerle değil yaşanmışlık ve tecrübeleri ile harmanlayıp sunan şirketimiz bu bakımdan benzer firmalardan ayrılığını ortaya koymaktadır.

Gelişmeleri ve yenilikleri sürekli olarak takip eden personel kadrosu ile hem Türkiye hem de eğitim görülen yabancı ülkelerdeki her türlü detay bilgiyi ve değişikliği anında özümseyerek öğrenci ve ailelere aktarmaktadır. Belge tercümesinden vize başvurularına, ikamet ayarlanmasından eğitim kurumuna birebir kayıt işlemine kadar detaylı ve özverili çalışmasını öğrencilerimize büyük bir istek ve şevkle sunan firmamız olumlu geri dönüşler sayesinde işini ehli olduğunu göstermektedir.

Dünyanın Dört Bir Yanında

Avrupa ve Asya ülkelerindeki yoğun ağının üstüne Okyanusya ve Kuzey Amerika ülkelerindeki bağlantıları ile de dünyanın dört bir yanındaki eğitim kurumları ile öğrenciyi buluştururken kişiye manevi ve maddi en uygun çözümleri bulma konusunda da detay bilgilendirmeyi yapmaktadır.

TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, SAT 1-2 gibi sınavlara hazırlık programları, çocuklar için eğitici yaz okulları, yönetici ve iş adamları için özel Executive programları gibi geniş bir yelpazede hizmet sunan EuroStar Danışmanlık alanında öncü firma olmanın verdiği sorumluluk ve bilinç ile daha uzun yıllar hizmet sunmaya devam edecektir.

Çalıştığı ülkeler:

Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti’dir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Puanla
[OY: 3 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!